×
YENİLİK VE
GİRİŞİMCİLİK
SÜRDÜRÜLEBİLİR
TURİZM
TEMİZ ENERJİ
TEMİZ TEKNOLOJİ
KIRSAL
EKONOMİ
TOPLUM
VE İSTİHDAM
HAKKIMIZDA DESTEKLER STRATEJİ VE ANALİZLER ETKİNLİKLER HABERLER DUYURULAR İHALE İLANLARI
DOKÜMAN MERKEZİ KAYS BİZE ULAŞIN
background

Şehir Ödülleri Türkiye 2017

Yaşayan Şehirler Platformunun Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliğiyle; Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı’nın destekleriyle hazırladığı Şehir Ödülleri Türkiye 2017 Ödül Töreni, Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Türkiye’nin birçok ilindeki kamu ve özel sektör kuruluşlarının; kentleriyle ilgili gerçekleştirdiği faaliyetler ve yaptığı çalışmalar dolayısıyla ödüllendirildiği gecede, jüri tarafından belirlenen 20 kategoride toplam 34 ödül dağıtıldı. İzmir Kalkınma Ajansı, “En İyi Kalkınma Ajansı” ve “En İyi Destinasyon İletişimi” konularında iki dalda aday olduğu yarışmada iki ödülü de aldı.

Image

Türkiye’de faaliyet gösteren 26 kalkınma ajansından biri olarak İzmir’de kurulan İzmir Kalkınma Ajansı, gerçekleştirdiği faaliyetler ve çalışmalarla “En İyi Kalkınma Ajansı” kategorisinde ödülün sahibi oldu. Ayrıca İzmir’in markalaşması konusunda çalışmalar yürüten İZKA, hazırladığı www.visitizmir.org internet sitesi ve visitizmir sosyal medya sayfaları ile “En İyi Destinasyon İletişimi” ödülünün sahibi oldu.