İçeriğe Atla Menüye Atla
 

İZKA’DAN 21 NİSAN’DA SOĞUTMA SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİNİN TARTIŞILACAĞI ULUSLARARASI KONFERANS 13 Nisan 2017

EU

 

İZKA, kümelenme çalışmaları kapsamında, İzmir’in önemli kümelerinden birisi olan Endüstriyel Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma Sektörüne yönelik, sektörün geleceğinin yurtdışından gelecek sektör temsilcileri ile birlikte ele alınacağı ‘Avrupa Soğutma Sektörünün Güçlendirilmesi: Geleceğin Birlikte Tasarlanması Konferansı’ düzenliyor. Coca-Cola Küresel Ekipman Araştırma Direktörü Mike Gamble, UNEP Eski Direktörü, Terre Policy Center Başkanı Rajendra Madhavrao Shende, EUROVENT’ten Francesco SCUDERI gibi yurtdışından önemli konuşmacıların yer alacağı Konferans, 21-22 Nisan’da İzmir Hilton Otel’de düzenlenecek. Etkinliğe www.strengthenhvacr.com adresinden kayıt olarak ücretsiz katılım sağlanabiliyor.

İzmir Kalkınma Ajansı, İtalya’dan Lamoro Kalkınma Ajansı ile birlikte Avrupa Birliği tarafından desteklenen “Geleceğe Değer Katmak - Adding Value to the Future” Projesini yürütmektedir. Ege Soğutma Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ESSİAD) ile İtalya Soğutma Teknisyenleri Derneği’nin  (Associazione dei Technici İtaliani del Freddo–ATF) ortağı olduğu proje kapsamında İzmir’de uluslararası bir konferans düzenlenecektir.

Proje kapsamında yürütülen çalışmaların sonuçlarının sunulacağı ve yurtdışından gelen sektör temsilcileri ile birlikte soğutma teknolojisinin geleceğinin tartışılacağı “Avrupa Soğutma Sektörünün Güçlendirilmesi: Geleceğin Birlikte Tasarlanması Konferansı (Strengthening HVAC&R in Europe: Building the Future Together)” 21-22 Nisan 2017 tarihlerinde İzmir’de gerçekleşecektir.

Coca-Cola Küresel Ekipman Araştırma Direktörü Mike Gamble’ın açılış konuşmasını yapacağı, UNEP Eski Direktörü ve Terre Policy Center Başkanı Rajendra Madhavrao Shende’nin Onur Konuğu olduğu ve “Soğutma Sektörünün Geleceği” oturumuna başkanlık edeceği Konferansa, Türkiye ve Dünya’da sektör liderleri arasında yer alan Sanden Environmental Products Corporation, Cold Car, Ahmet Yar Soğutma ve Metalfrio gibi firmalardan temsilciler katılacaktır. Konferansta aşağıdaki başlıklarda oturumlar gerçekleştirilecektir.

  • Endüstriyel Soğutma Sektörü Değer Zinciri Analizi
  • Soğutmanın Geleceği: Soğutma ve Avrupa Regülasyonu / Soğutmada Yeni Teknolojiler / Akıllı Soğuk Zincir
  • Sanayi-Son Kullanıcı Paneli: Soğuk Zincirde Gelecek Vizyonu

Geleceğe Değer Katmak Projesi aynı sektörde faaliyet gösteren Türkiye ve İtalya’daki iki küme arasında işbirliği ve deneyim paylaşımını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu çerçevede, konferansın 2. gününde ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Proje ve etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve konferansa kayıt olmak için www.strengthenhvacr.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Konferansımıza katılımınızdan memnuniyet duyarız.

 

logolar