loading Yükleniyor...
havza Duyurular

İzmir Yaratıcılığın Merkezi Olacak

DETAYLAR
havza HABERLER

Dünya Rüzgar Günü Kutlu Olsun!

DETAYLAR
havza HABERLER

Kalkınma Güncesi ve Sürdürülebilir Kalkınma Sözlüğü Yayında

DETAYLAR
Temalar

Yenilik ve Girişimcilik

İzmir’i yenilik kapasitesi yüksek, teknoloji üreten ve ürettiği teknolojiyi ihraç eden bir bölge haline getirmek için çalışıyoruz.

DEVAMI

Mavi Büyüme

Tarih boyunca pek çok kültüre ev sahipliği yapmış olan İzmir’in Sürdürülebilir Turizm’de Akdeniz’in çekim merkezi haline gelmesi öncelikli hedefimizdir.

DEVAMI

Yeşil Büyüme

Çevresel sürdürülebilirliğin sağlandığı, Temiz Enerji ve Temiz Teknolojilerin bölgemizin bütününe yayıldığı bir gelecek hayali ile çalışıyoruz.

DEVAMI
Destekler

İzmir Kalkınma Ajansı olarak ulusal kalkınma planıyla uyumlu, katılımcılık esasına dayalı bölge planları hazırlıyor ve bunların uygulanmasını sağlayacak proje ve faaliyetlere teknik ve mali destek veriyoruz.

TÜM DESTEKLER

647

PROJE

620M TL

MALİ DESTEK

İZMİR VE YATIRIM

İzmir Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi, “Invest in İzmir” kurumsal kimliği ile yatırım tanıtım ve destek faaliyetlerini yürütüyor. İzmir’in yatırımcılara sunduğu fırsatlar ve İzmir’de yatırım süreçleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

INVEST IN İZMİR
 

İZMİR ve TURİZM

İzmir’e gelmek isteyen yerli ve yabancı ziyaretçiler ve İzmirlilerin yararlanması için hazırladığımız “Visit İzmir” internet sitesinde İzmir’i gezmek ve İzmir hakkında bilgi almak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı her şey bulunuyor.

VISIT İZMİR
 
Başarı Hikayeleri
Tümünü Gör

İmalatta Teknolojik Dönüşüm

Savunma ve havacılık sektörünün önde gelen şirketlerine hizmet veren Kaan Makina, Ajansımızdan aldığı destekle gerçekleştirdiği teknolojik dönüşüm sayesinde daha az maliyetle daha yüksek kapasitede üretim yapıyor.

Devamı

Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi, İzmir'in Teknoloji Üretme Kabiliyetinin Artırılmasında Öncü Rol Oynuyor

Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi, İzmir'in Teknoloji Üretme Kabiliyetinin Artırılmasında Öncü Rol Oynuyor

Devamı

PROJEM İZMİR
TEKNİK YARDIM MASASI

Projem İzmir Teknik Yardım Masası, proje fikir ve/veya destek ihtiyaçları için finansman arayışında olan paydaşlarımıza yönelik ulusal, uluslararası veya AB fon kaynakları hakkında kapsamlı bilgi sunulması ve bölgemizde proje yazma - uygulama kapasitesinin artırılmasına katkıda bulunur. Ayrıca mali destek programları kapsamında potansiyel başvuru sahiplerine yönelik projeler için ücretsiz danışmanlık sağlar.

RANDEVU ALIN

PROJE HAZIRLAMA KILAVUZU

projem izmir